VÍTÁM VÁS VE SVÉM DRÁTĚNÉM SVĚTĚ. VŠECHNY MÉ VÝROBKY, KTERÉ ZDE UVIDÍTE JSOU MÁ VLASTNÍ ORIGIÁLNÍ TVORBA. RAČTE VSTOUPIT.... Hanka Rajnošková - METUDKA


Pokud budete mít o některý výrobek zájem, kontaktujte mě prosím na e-mail adresu: umetudky@seznam.cz


středa 3. listopadu 2010

ŠTĚSTÍ

Touží po něm asi každý z nás, kdo něco tvoří... Dnes vyšlo vánoční číslo časpisu DEKOR a díky užasné paní Buriánkové můžete vidět mé dráty v profi nafocení. Tímto Vám moc děkuji, jsem neskutečně šťastná a chodím dnes s nosem nahooooooru / psssst, to i proto, že mě schvátila si chřipajzna a rýma jako hrom/ :-)
tak malé chlubeníčko

9 komentářů:

 1. Ahojky Hani,

  gratuluji ke zveřejnění Tvých prací v časopise. Zasloužíš si to, Tvé výrobky jsou originální a tak nádherné. Nos můžeš nosit nahoru, máš na to.

  Ať se brzo uzdravíš. Eva

  OdpovědětVymazat
 2. Jéééj, Hani, srdečne blahoželám. Človeka aj ocenenie v takejto podobe veľmi poteší a nakopne. Inak, myslím si, že ani ty sa za svoje nafotenia všetkých svojich krásnotiek nemusíš hambiť...
  Skoré uzdravenie prajem. gabi

  OdpovědětVymazat
 3. Hanka ... tak to je uzasne! Moc ti to prajem, pretoze tvoje sikovne ruky, ktore vedia vycarovat z dratu neskutocne vecicky su fantasticke...a byt v casopise ako je Dekor je pocta...tento casopis mam velmi rada, a uz netrpezlivo cakam, kedy pride na Slovensko...aby som si ho mohla kupit. Pa, prajem skore uzdravenie a dni plne slniecka :)

  OdpovědětVymazat
 4. Haničko, moc gratuluju! Tvoje drátkování má jedinečný rukopis a je moc dobře, že se z něj může potěšit víc lidí!
  Měj krásný den, zdravím Helena

  OdpovědětVymazat
 5. Hani, taky moc gratuluju.... časopis si musím rychle koupit ... byla jsem tak nažhavená, že jsem ho v trafice sháněla už v pondělí.... a teď když vím že tam máš ty tvé drátky... pro něj poběžím ještě s větší chutí.
  krásný den Věrka

  OdpovědětVymazat
 6. Hani, moc blahopřeji - je to opravdu nádherné. Hezký den - Lada.

  OdpovědětVymazat
 7. Haničko, tak to je úžasné, skvělé .. moc ti to přeju a doufám, že to není první ani poslední chlubení.

  Brzké uzdravení ... Uvař si má milá čaj se zázvorem :o) Jitka

  OdpovědětVymazat
 8. Hani, moc vám chci pogratulovat. Vaše tvoření je jedinečné a moc jej obdivuji.Opravdu nádhera.Máte zlaté ruce...Krásný podzimní čas, zdravím Soňa

  OdpovědětVymazat
 9. Děvčátka, sluníčka, moc Vám děkuji z celého ♥
  Jíťo vařím vařím, jen než sem zjistila dávkování, tak ten první hrnek byl teda doooost ostrý, já myslela, že mi shoří pusa :-)

  OdpovědětVymazat