VÍTÁM VÁS VE SVÉM DRÁTĚNÉM SVĚTĚ. VŠECHNY MÉ VÝROBKY, KTERÉ ZDE UVIDÍTE JSOU MÁ VLASTNÍ ORIGIÁLNÍ TVORBA. RAČTE VSTOUPIT.... Hanka Rajnošková - METUDKA


Pokud budete mít o některý výrobek zájem, kontaktujte mě prosím na e-mail adresu: umetudky@seznam.cz


středa 4. ledna 2017

Mojí milí,

těší mě, že i v novém roce jste si našli ke mě cestu. Ráda bych Vám popřála jen vše dobré ať Vás provází, ať Vaší tvář každý den zdobí  krásný úsměv, neboť toto krásné gesto zahřeje u srdce spoustu lidí okolo. Ať se Vám splní všechna přání a hlavně, to nejcennější na světě - zdravíčko ať nám Všem slouží.
Já si po mnoha letech užila krásné svátky s mými milovanými, žádný stres, cukrovíčka sme měli napečno jen tak akorát, balíčky došly včas a o tom to je, užívat si pohodu, radovat se i z maličkostí.
A už plánuji, předsevzetí nemám ráda,páč žádné nesplním,  ale plánů mám až až...těším se na úžasnou šou Evy Holubové a Boba Klepla - Zůstane to mezi námi, V únoru famózní koncert Gregoriánů, jen dušička teskní, neboť těmito koncerty mají ukončit své evropské turné.
Těším se na spostu knih, s kterými si průběžně dělám radost, kdo neznáte tento úžasný internetový obchod s knihami - doporučuji. A pokud se chcete opravdu od srdce zasmát, podívejte se na tuto skvělou šou s Patrikem Hartlem.
Mějte se kráááásně, děkuji Vám všem, že tu jste ... ♥
a nakonec, něvo málo z novoročního motáníčka, neboť se mi podařilo ulovit úžasná keramická sluníčka, no řekněte sami....

5 komentářů:

 1. Apreciada Hank feliz año nuevo para usted y su familia mis mejores deseos la acompañen, la felicito por su maravilloso trabajo, particularmente me encanta trabajar el alambre, lastima que no pueda comprar nada en su tiemda.
  reciba mi cariño y admiracion
  carmen

  OdpovědětVymazat
 2. Dostala jsem spoustu knih od ježíška a mezi nima i knihu Patrika Hartla Okamžiky štěstí.Motání je nádherné a ty sluníčka kouzelné.Marie

  OdpovědětVymazat
 3. V Mega taky nakupuji knihy, zrovna čekám balík. Drátování je, Haničko, jako vždy obdivuhodné, a tak ti přeji úspěšný následující rok.
  Ivana

  OdpovědětVymazat
 4. Zlatíčko vše nej nej nej v Novém roce, hodně zdravíčka a splněných přání pa pa Zuzka morkusovic

  OdpovědětVymazat
 5. Dobry den,kdy budete mit andely na svicku ci slunicka?Dekuji JP

  OdpovědětVymazat