VÍTÁM VÁS VE SVÉM DRÁTĚNÉM SVĚTĚ. VŠECHNY MÉ VÝROBKY, KTERÉ ZDE UVIDÍTE JSOU MÁ VLASTNÍ ORIGIÁLNÍ TVORBA. RAČTE VSTOUPIT.... Hanka Rajnošková - METUDKA


Pokud budete mít o některý výrobek zájem, kontaktujte mě prosím na e-mail adresu: umetudky@seznam.cz


středa 1. dubna 2015

Aprííííííííííl

Ahojte všechny moje milé, milí ... :-)
Taky už je u Vás třetí den aprílové počasí? Nestačím se divit, sluníčko svítí, nebe azurové a během vteřinky mám pocit, že budu píct vánočku a vytáhnu sáňky. Takové počasí si už dlouho nepamatuju. Na zahradě už mám nakvetené borůvčí, jestli todle počasí ustojí a v létě si budeme mlsat, to je jen ve hvězdách.
Moc ráda bych poděkovala všem, kteří navštívili včera velikonoční salon v městském domě v Přerově. Milá setkání, popovídání, úžasný přísun energie od všech usměvavých lidí . Takový náboj, z kterého budu ještě dlouho čerpat. Mohla sem tam představit i některé novinky a to hodiny a mísu, z úžasné keramiky se zataveným sklem, kterou mi na přání vyrobila Lenka-Bédina, nakoukněte k ní do obchůdku. a níže se můžete podívat na výsledek naší spolupráce

7 komentářů:

 1. Apreciada Hancar sencillamente maravilloso y sublime su trabajo, admirable tecnica, me cautiva todo lo que hace, tambien me gusta trabajar el alambre, sin embargo, no logro su perfeccion.
  saludos cariñosos
  carmendefernandez

  OdpovědětVymazat
 2. Drahá Haničko..vůbec nechápu,kde na ty nádherné nápady chodíš..ty hodiny jsou naprosto úžasné a dokonalé,jako všechno ostatní...nemám slov..přeji ti nádherné a veselé jaro plné tvých jedinečných nápadů:-)
  Bi

  OdpovědětVymazat
 3. Miluju tvé nádherné výtvory!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Úžasné..nemám slov..len ticho obdivujem..

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Metudko, krása, krása, krása, jako vždy. Pár věciček od tebe máme již doma a při brouzdáním internetu na tebe "nenáhodně" narazím.
  Ať se daří a i nadále děláš tak krásně věcičky! Přeji krásný máj!
  Štístko Katka - Katka ze Země Za Duhou ♥

  OdpovědětVymazat
 6. What you're saying is completely true. I know that everybody must say the same thing, but I just think that you put it in a way that everyone can understand. I'm sure you'll reach so many people with what you've got to say.

  OdpovědětVymazat
 7. To su krasne veci. Ten kosik, alebo vtacik, alebo..... Krasna praca.

  OdpovědětVymazat